Teenused > Tingimused
Otsi: 
Est / Eng / Rus    
Valitud tooteid 0
Kasutaja:
Parool:
Logi sisse

Ostu-müügilepingu tingimused

 
1.Tingimuste kehtivus ja ulatus
1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Billsky OÜ vahel www.billsky.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2 Lisaks ostu-müügilepingu tingimustele reguleerivad www.billsky.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
2. Hind
1.2 Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Hinnale lisandub kohaletoimetamistasu Teie poolt soovitud kohta Eesti Vabariigi piires, vastavalt valitud teenusele: kulleriga Eesti piires –5,15 EUR (ELS 14 saadetis viiakse kohale järgmisel päeval (v.a pühapäev ja riiklikud pühad ) hiljemalt kell 14:00 kõikide maakondade keskustes ja mujal Eesti Vabariigis hiljemalt kell 16:00).
Tähitud maksikirjana Eesti piires – 3,30 EUR.
Kaup saadetakse turvaümbrikusse pakitult Eesti Posti vahendusel. Tellitud kaup postitatakse 1 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist. Kui makse laekub tööpäeval peale kella 16.00, postitatakse pakk järgmisel tööpäeval. Kaup jõuab kohale 2-3 tööpäeva jooksul.
3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile “Lisa ostukorvi”.
3.2. Kui olete sobiva(d) toote(d) ostukorvi lisanud ja kättetoimetamistingimused määranud, klikkige lingile „Maksa“. Teid suunatakse andmete kinnitamise leheküljele.
3.3. Andmete kinnitamise lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige Swedbanka või SEB pangalingi logole. Samal lehel kuvatakse Teie tellimuse kinnitus, mis sisaldab Teie poolt valitud ostukorvi sisu, Teie poolt andmeid ning Teie poolt määratud kohaletoimetamisetingimusi.
3.4. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.5. Tellimusi, mille kättetoimetamist soovitakse järgmise 24H jooksul, võetakse vastu tööpäeviti kuni kella 14.00.
4. Toodete eest tasumine
4.1. Makse sooritamiseks klikkige tellimuse kinnituse leheküljel nupule „Maksa”. Ekraanile kuvatakse internetipangalingid. Makse aluseks olev arve saadetakse Teile tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Palume enne tasumist kontrollida, et tellimuse kinnituses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.
4.2. Toodete eest saate tasuda internetipanga kaudu. Ekraanile kuvatavalt tellimuse kinnituselt saate siirduda edasi SEB või Swedbanka internetipanka.
4.3. Lähtuvalt kliendi turvalisuse huvidest ei ole meil kahjuks võimalik aktsepteerida krediitkaardiga maksmist interneti vahendusel.
4.4. Toodete eest tasumisel on võimalikud ka teised pangaülekanded, kuid selleks tuleb saata meil aadressile info@billsky.ee koos soovitud kaubainfoga ning kontaktandmetega. Peale raha laekumist Müüja arvele saadetakse kaup teele.
5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
5.1. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.
5.2. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. OÜ Billsky ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
5.3. Toodete kohaletoimetamist ei toimu pühapäeviti ja riigipühadel. Riigipühad on 1.jaanuar – uusaasta, 24.veebruar – Eesti Vabariigi aastapäev, 1.mai – kevadpüha, 23.juuni – võidupüha, 24.juuni – jaanipäev, 20.august – taasiseseisvumispäev, 24.detsember – jõululaupäev, 25.detsember – esimene jõulupüha, 26. detsember – teine jõulupüha, lisaks veel liikuvad pühad: suur reede, esimene ülestõusmispüha ja nelipühade esimene püha. Laupäeviti toimetatakse kingipakke kohale vahemikus kella 10.00 – 16.00. Maakohtadesse toimetatakse kingipakke kohale tööpäeviti ja laupäeviti vahemikus kella 10.00 – 16.00
5.4. Toodete kohaletoimetamist telklaagritesse, sõjaväeosadesse, laevadele, sadamatesse ja lennujaamadesse ei saa garanteerida. Tellimuste puhul haiglasse, palun märkige võimalusel osakonna ja palati number. Kohaletoimetamine garanteeritakse ainult haigla vastuvõtulauani.
5.5. Tellimuste puhul hotellidesse, palun märkige toa number ja külalis(t)e nimi (grupp, paar jne). Kohaletoimetamine garanteeritakse ainult hotelli vastuvõtulauani.
5.6. Pakk antakse kulleri poolt Kingisaajale( või kingipaki vastuvõtjale) üle koos saatelehega, millele Kingisaaja(või kingipaki vastuvõtja) fikseerib Kingi kättesaamise kuupäeva ja kellaja ning kinnitab oma nime ja allkirjaga.
5.7. Kui pakki keeldutakse vastu võtmast, siis tasutud summa ei kuulu hüvitamisele.
6. Tellimuse tühistamine
6.1. Teil on õigus enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, kuid ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kingipaki kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 14.00, saates OÜ Billsky elektronposti aadressile info@billsky.ee vastavasisulise avalduse koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades OÜ Billsky kontakttelefonil 53937151. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.
7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
7.1. Juhul, kui kaup ei vasta Teie ootustele, on Tellijal õigus kaup tagastada.
7.2. Billsky e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva vastavalt EV Võlaõigusseaduse § 49, l.1
7.3. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema Müüjale vastavasisulise avalduse e-meili teel info@billsky.ee ning seejärel tagastama www.billsky.ee -st tellitud kauba originaalpakendis koos siltidega ning pangamakse väljavõttega.
7.4. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba kättesaamise päevaks loetakse postimajast kauba kättesaamise päeva).
7.5. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt Tellija tasus kauba eest. Müüja tagastab raha Tellijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (Võlaõigusseaduse § 49, l.4). Tellijale ei kuulu tagastamisele saatmiskulud lepingust taganemisel.
7.6. Ootamatu defekti ilmnemisel saatke palun e-kiri aadressile info@billsky.ee järgneva infoga:
•          Teie nimi ja kontaktandmed
•          kaebuse esitamise kuupäev
•          tootel ilmnenud defekt, võimalusel lisage ka fotod
•          Billsky-le esitatav nõue
•          arve number, pangamakse väljavõte
7.7. Tellijal on õigus nõuda defektiga toote parandamist, parandamise võimatuse korral toote asendamist uuega või samaväärse tootega.
8. Vastutus ja vääramatu jõud
8.1. OÜ Billsky vastutab Tellija ees OÜ Billsky poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.2. Tellija vastutab OÜ Billsky ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.3. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
8.4. OÜ Billsky ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Tellijale tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.
9. Muud tingimused
9.1. OÜ Billsky kasutab Tellija poolt antud isikuandmeid ainult Tellija ostutellimuse täitmiseks. OÜ Billsky ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. AS-ile Eesti Post ja seadusega ettenähtud juhtudel.
9.2. Tellijal õigus nõuda oma andmete kustutamist billsky.ee andmebaasist. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
9.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Tellija ja OÜ Billsky Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
9.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii tellijal kui OÜ Billsky´l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

 

 

Billsky OÜ,  tel: +372 53937151,  e-post: info@billsky.ee